HS-10 pákové nůžky na plech
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Vhodné pro stavební ocel
- Pákové nůžky na plech jsou určeny pro provádění běžných i přesných tvářecích operací
- Tuhá a masivní konstrukce nůžek zabezpečuje dostatečně kvalitní provedení požadovaných prací na materiálech z oceli a barevných kovů různého profilu - kruhového, čtyřhranného, plochého a dalších
Technická data:
| Délka nože | 250 mm |
| Kapacita plochý profil | 70 x 5 mm |
| Kapacita plech tloušťka | 5 mm |
| Kapacita kulatý profil | 13 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 23.0 kg |
| Čistá váha | 21.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 16 / 44 / 74 cm |
Zatím žádné příspěvky














