Nůž ulamovací plastový | 18 mm - M16110
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vysouvací ulamovací nůž s plastovou vodící lištou a zásobníkem na náhradní čepele.
Parametry produktu:
| Délka čepele: | 105 mm |
|---|---|
| Materiál: | SK5 |
| Šířka čepele: | 18 mm |
| Tloušťka čepele: | 0,5 mm |
| Tvrdost: | 58 HRC |
Zatím žádné příspěvky














