WT9004 - Zkoušečka napětí
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data:
| Napětí min. | 100 V |
| Napětí max. | 500 V |
| Délka čepele | 105 mm |
| Rozměr, délka | 190 mm |
| Délka rukojeti | 80 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 0.0 kg |
| Čistá váha | 0.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














