Náhradní nože - 50ks 48221950
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Mikrokarbidový kov pro delší životnost
- Optimalizovaná geometrie řezného úhlu pro větší ostrost
- Extra vybroušená řezná hrana pro čistější řezy
- Nože jsou chráněné a snadno přístupné z úložného boxu
PARAMETRY
| CELKOVÁ DÉLKA | 62 mm |
| MNOŽSTVÍ V BALÍKU | 50 |
| POPIS PRODUKTU | Užitkové nože pro všeobecné účely |
| ŠÍŘKA PLÁTKU | 19 mm |
| VÝŠKA (MM) | 19 mm |
Zatím žádné příspěvky














