Sada očkopl.klíčů 6-22 mm 8 dílů matný chrom
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 5 |
| Délka | 305 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hmotnost | 0.9500 kg |
Sada očkoplochých klíčů v plastovém držáku. Klíče jsou z jedné strany ploché otevřené, ze strany druhé je 12-ti hranné očko.Norma -DIN 3113 Materiál- 31CrV3
| 6-8-10-13-15-17-19-22mm |
Zatím žádné příspěvky














