XT11812 Sada vykružovacích korunek 19-127mm 14 dílů - plastový obal
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 190 mm |
| Šířka | 215 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hmotnost | 1.0400 kg |
Sada vykružovacích korunek je určena pro vrtání kruhových materiálů jako je dřevo, překlížka, laminát, sádrokarton, plast, guma atd.
|
TECHNICKÉ PARAMETRY:
|
| Průměr: 19,22,35,51,60,68, 73,83,102,127 mm |
| Hloubka prořezu: 25 mm |
| Použití: dřevo, překližka, laminát, sádrokarton, plast, guma |
| Součást balení: 1/4" stopka, 3/8" stopka s 6mm vrtákem, adaptér, imbus klíč, vykružovací korunky |
O značce XTline
V říjnu 2008 byla značka XTline registrována na evropský trh a představila nářadí pro nejširší použití. Svou kvalitou splňuje požadavky na užití jak v náročném provozu, tak i pro uplatnění u početné skupiny domácích mistrů.
Nářadí XTline vyniká kvalitou užitých materiálů a technologií zpracování. Zátěžové testy prokázaly schopnost každodenního pracovního nasazení, svou ergonomií a líbivým designem si již tato značka našla mnoho příznivců u nás i v zahraničí.
Zatím žádné příspěvky














