XTLINE Nůž ulamovací | C60, 18 mm
Ulamovací nůž s kovovou vodící lištou.
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem >5 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ulamovací nůž s kovovou vodící lištou.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Šířka čepele | 18 mm |
| Tloušťka čepele | 0,5 mm |
| Délka čepele | 100 mm |
| Tvrdost | 58-61 HRC |
| Materiál | C60 |
Zatím žádné příspěvky














