sada závitníků M3 - M12 32dílů
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
| Balení | 1 |
| Délka | 262 mm |
| Šířka | 119 mm |
| Výška | 36 mm |
| Hmotnost | 1.4200 kg |
Sada z nástrojové oceli na řezání vnitřních a vnějších závitů, měrka pro měření metrických závitů.
| závitové očko: M3,M4,M5,M6,M8,M10,M12 |
| závitník: M3,M4,M5,M6,M8,M10,M12 |
| vratidlo závitového očka: 25x9mm |
| vratidlo pro závitníky :M3-M12 |
| závitová měrka, šroubovák |
O značce STAVTOOL
Představuje vybavení střední třídy pro všestranné použití v domácnostech i menších dílnách.
Nářadí Stavtool osloví široké spektrum domácích kutilů i mistrů,
kteří hledají nářadí s přívětivou užitnou hodnotou za zajímavou cenu.
Zatím žádné příspěvky














