2401372 Příklepový utahovák ISS-TT 1/2" Mini Composite
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
|---|---|
| Přípojka vzduchu | 1/4 " |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 132 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 540 Nm |
| Utahovací moment - levý | 680 Nm |
| Max. povolovací moment | 1600 Nm |
| Upnutí | 1/2" |
| Otáčky | 11000 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 129 × 188 × 66 mm |
| Hmotnost | 1,3 kg |
| Hladina akustického tlaku LPA | 98,6 dB(A) |
Argumenty
- Technologie Twin Turbo: vysoký točivý moment navzdory kompaktní konstrukci a nízké hmotnosti
- Výkonný dvojitý kladívkový příklep
- Inovativní vzduchový motor s osmi lamelami - o 25 procent vyšší síla příklepu zajišťuje maximální točivý moment
- Kompozitní pouzdro z nárazuvzdorného plastu
- Držadlo izoluje proti vibracím a chladu
- Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu
- Volič směru lze ovládat jednou rukou
Zatím žádné příspěvky














