DTW190RTJX Aku rázový utahovák 1/2" Li -ion 18V/5,0Ah
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aku rázový utahovák Makita DTW190RTJX
- Silný kompaktní stroj
- Maximální utahovací moment až 190 Nm
- LED osvětlení pracovní plochy
- Součástí dodávky jsou dva akumulátory BL1850, rychlonabíječka a systainer
Technické parametry:
| Otáčky naprázdno | 0 - 2.300 min-1 |
| Počet úderů naprázdno | 0 - 3.000 min-1 |
| Max. utahovací moment | 190 Nm |
| Standardní šroub | M8 - M16 |
| Upnutí / velikost vrtáku | 1/2" |
| Akumulátor | Li-ion 18 V/5,0Ah |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Rozměry (DxŠxV) | 176 x 79 x 237 mm |
Rozsah dodávky:
- Systainer Makpac ()
- Vložka systaineru ()
- 2 ks akumulátoru BL1850 (196672-8)
- Rychlonabíječka DC18RC (195584-2)
- Kryt akumulátoru (450128-8)
Zatím žádné příspěvky














