2401465 Příklepový utahovák ISS 1/2" Super MINI
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Příklepový utahovák
ISS 1/2" Super MINI
Velmi krátké provedení.
- Ovládání jednou rukou
- Kompozitní materiál: lehký, izolace proti chladu
- Velmi krátké provedení – délka 98 mm
Technická data
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
|---|---|
| Přípojka vzduchu | 1/4 " |
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | max. 590 l/min / průměrná 209 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 228 / 313 / 372 Nm |
| Utahovací moment - levý | 230 / 330 / 400 Nm |
| Max. utahovací moment | 678 Nm |
| Upnutí | 1/2" |
| Rozměry (š × v × h) | 98 × 177 × 63 mm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
Zatím žádné příspěvky














