FS 75
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
PROFESIONÁLNÍ STOJANOVÝ VENTILÁTOR MASTER FS 75
Tento nový profesionální stojanový robustní ventilátor vyniká svým stabilním a robustním provedením. Kovové provedení s pochromovaným roštem.
Křížová litinová základna. Přívodní kabel o délce 1,8m. Vhodné k použití v průmyslovém provozu, výrobních halách atd.
| Technické specifikace | MASTER FS 75 |
|---|---|
| Průtok vzduchu | 17400 m3/h |
| Průměr bubnu | 75cm |
| Počet rychlostí | 2 |
| Příkon | 140 W |
| Hmotnost | 19,5kg |
Zatím žádné příspěvky














