Ventilátor mobilní MASTER DFX 20
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ventilátor mobilní MASTER DFX 20
- Lze stavět až tři na sebe
- Vybaven externí zásuvkou a počítadlem motohodin
- Možnost připojení pružné hadice
- Axiální ventilátor
- Pomocí 2 gumových spon lze zařízení vzájemně propojit a tím zvýšit statický tlak při použití s pružnou hadicí
| Krytí | IP44 |
|---|---|
| Průtok vzduchu | max. 6450 m3/h |
| Rychlosti ventilátoru | 2 |
| Příkon | 195 / 285W |
| Rozměry | 525x320x550mm |
| Hmotnost | 12,6kg |
Zatím žádné příspěvky















