SBE 650 (600671510) PŘÍKLEPOVÁ VRTAČKA PLASTOVÝ KUFR
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
SBE 650 Elektronika Vario (V) k práci s odpovídajícími otáčkami
Kolečko pro nastavení předvolby otáček
pravý/levý chod SBE 650 Impuls / SBE 900 Impuls / SBE 1100 Plus / SBE 1300 Kryt převodu z hliníkového tlakového odlitku pro optimalní odvod tepla a stabilitu (mimo SBE 650 I) Optimální chlazení stroje díky axiálnímu/radiálnímu ventilátoru Rozsah dodávky rychloupínací sklíčidlo Futuro Plus, přídavná rukojeť, hloubkový doraz, plastový kufřík
| Rozsah sklíčidla: | 1,5-13 mm |
| Max. průměr vrtání do betonu: | 16 mm |
| Max. průměr vrtání do oceli: | 13 mm |
| Volnoběžné otáčky 1. rychlost: | 0-2800 ot/min |
| Max. krouticí moment: | 9 Nm |
| Průměr upínacího krku: | 43 mm |
| Údery naprázdno 1. rychlost: | 44800 úd/min |
| Jmenovitý příkon: | 650 W |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| Max. průměr vrtání do dřeva: | 30 mm |
Zatím žádné příspěvky














