K 2 Universal Edition Car 1.673-004.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Ať už se jedná o špinavá vozidla, schody nebo zahradní nářadí, s tlakovou myčkou K 2 Universal Edition Car je vyčistíte během okamžiku. Malé zařízení je ideální pro všechny příležitostné úklidové práce v domácnosti a na zahradě. Úklid nebyl nikdy jednodušší. Dokonce i při čištění vašeho automobilu: Pěnová tryska, autošampon (0,5 litru) a mycí kartáč zajistí, že se bude lesknout - a to vše je také součástí balení. Díky nízké hmotnosti a zabudovanému praktickému držadlu pro přenášení můžete myčku K 2 Universal Edition Car snadno přepravit tam, kam potřebujete. Systém Quick Connect nabízí další pohodlí, protože jeho rychlospojka umožňuje snadné připojení a odpojení třímetrové vysokotlaké hadice k přístroji a spouštěcí pistoli. Veškeré přiložené příslušenství lze snadno uložit do vozu K 2 Universal Edition Car. Umožňují to chytré držáky na přístroji. Dokonce i napájecí kabel lze úhledně uložit do integrovaného otvoru pro kabel.
Technické specifikace
| Napětí | 220 – 240 V |
| Frekvence | 50 – 60 Hz |
| Tlak | 110 / 11 bar / MPa |
| Průtok | max. 360 l/h |
| Plošný výkon | 20 m²/h |
| Jmenovitý příkon | 1.4 kW |
| Hmotnost bez příslušenství | 3.77 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 5.918 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 182 x 280 x 390 mm |
Funkce
Integrovaný kabelový slot
- Napájecí kabel lze úhledně uložit.
Komfortní uložení příslušenství
- Vysokotalkou hadici,stříkací nástavce a pistoli snadno připojíte ke stroji.
Systém Quick Connect
- Vysokotlaká hadice může být jednoduše připojena/odpojena do/od zařízení.
Kompaktní rozměry a nízká hmotnost
- Zařízení lze snadno přenášet a přepravovat.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Sada pro auto, Mycí kartáč, pěnovací tryska, autošampon (0,5 l)
- Jednoduchý pracovní nástavec
- Vysokotlaká hadice, 3
- Vysokotlaká pistole, G 120 Q
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
Aplikace
- Jízdní kola
- Pro čištění zahradního nářadí
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














