K 2 Power Control Home 1.673-603.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Tlaková myčka K 2 Power Control Home účinně vyčistí zahradní nábytek, terasu i zimní zahradu. Dvojice pracovních nástavců a 3 úrovně tlaku zajistí skvělý výsledek v každé situaci. S ideálním nastavením vapky pomůže praktická mobilní aplikace Kärcher Home & Garden, která z každého udělá mistra v čištění. Výkonný motor s příkonem 1400 W vytvoří vodní paprsek o tlaku až 110 barů, který efektivně odstraní i odolnější nečistoty. Třístupňová regulace tlaku vám umožní přizpůsobit sílu proudu citlivějším materiálům. Důkladné a pohodlné čištění obkladů i dlažby pak zajistí nástavec na čištění povrchů T1. Pro ještě lepší výsledek doporučujeme využít speciální čisticí prostředek, který je součástí balení. Stačí do láhve s čistidlem vložit přiloženou sací hadičku – a přístroj přípravek nadávkuje podle vašich pokynů. Pětimetrový přívodní kabel a praktická kolečka vám umožní myčku snadno dostat do ideální pozice pro úklid. A když je práce hotová, jednoduše zatáhnete teleskopickou rukojeť, příslušenství vložíte do těla přístroje a myčku snadno uskladníte i na malém prostoru.
Technické specifikace
| Napětí | 220 – 240 V |
| Frekvence | 50 – 60 Hz |
| Tlak | 20 – max. 110 / 2 – max. 11 bar / MPa |
| Průtok | max. 360 l/h |
| Plošný výkon | 20 m²/h |
| Jmenovitý příkon | 1.4 kW |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 3.992 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 6.7 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 246 x 280 x 586 mm |
Funkce
Mobilní aplikace Home & Garden
- Mobilní aplikace Kärcher Home & Garden z vás udělá odborníka na čištění.
- Využijte všech našich odborných znalostí Kärcher k dosažení dokonalých výsledků čištění.
- Pohodlná komplexní služba: všechny informace o zařízení, jeho aplikaci a našem servisním portálu.
Pracovní nástavec s funkcí Quick Connect
- Jednoduše vložte a otočte - k dispozici jsou dva různé pracovní nástavce.
- Optimální nastavení tlaku: výběr ze tří úrovní tlaku a jedné úrovně čisticího prostředku.
- Snadné ovládání: nastavení na nástavcích zobrazují symboly.
Výškově nastavitelná teleskopická rukojeť
- Pro komfortní výšku vysunutí.
- Kompletně zasunovací pro optimální uskladnění.
Integrovaná sací hadice
- Pro rychlé, jednoduché a pohodlné nanášení čisticích prostředků vysokotlakým čističem.
- Snadné použití: sací hadice pro použití čisticích prostředků.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 5
- Vysokotlaká pistole, G 135 Q
- Sada pro domácnost, K 3 Power: Čistič povrchů T 1, čisticí prostředek „Patio & Deck“ (0,5 l)
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Nasávání
- Teleskopické madlo
- Tryska Vario Power Jet
Aplikace
- Jízdní kola
- Pro čištění zahradního nářadí
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (html)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














