K 4 Power Control Car & Stairs 1.324-308.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Tlaková myčka K 4 Power Control Flex Car & Stairs umožňuje neuvěřitelně snadné čištění každého povrchu pod správným tlakem. A díky aplikaci Kärcher Home & Garden je nalezení správného tlaku také velmi snadné. Aplikační poradce integrovaný do aplikace podporuje uživatele praktickými tipy pro každou čisticí situaci a úkon - pro dokonalé výsledky čištění. Pro maximální kontrolu lze úroveň tlaku snadno nastavit otáčením postřikovací tyče nebo zkontrolovat na spouštěcí pistoli G 160 Q Power Control. K 4 Power Control Flex zaujme také systémem čisticího prostředku Kärcher Plug 'n' Clean pro snadnou výměnu čisticího prostředku, vysokotlakou hadicí PremiumFlex pro větší pohodlí, teleskopickou rukojetí pro snadnou přepravu a také parkovací polohou pro snadno dostupné příslušenství. Součástí je sada Car Cleaning Kit pro důkladné čištění vozu, která se skládá z pěnové trysky, rotačního mycího kartáče a 1 litru autošamponu. Sada na schody s PS 30 Power Scrubber je ideální pro čištění všech venkovních prostor.
Technické specifikace
| Tlak | 20 – max. 130 / 2 – max. 13 bar / MPa |
| Průtok | max. 420 l/h |
| Plošný výkon | 30 m²/h |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 11.9 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 17.2 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 405 x 306 x 584 mm |
Funkce
Pistole Power Control s rychlospojkou a stříkacími nástavci
- Optimální nastavení pro každý povrch. Tři tlakové stupně a jeden stupeň čisticího prostředku.
- Čištění pod kontrolou: ruční displej zobrazuje provedená nastavení.
- Adaptér Quick Connect pro snadné upevnění vysokotlaké hadice a příslušenství.
Vysokotlaká hadice PremiumFlex
- Pružná hadice zajišťuje maximální flexibilitu a maximální volnost pohybu
- Vysokotlakou hadici můžete snadno navíjet a odvíjet, aniž by se na ní tvořily uzly.
Mobilní aplikace Home & Garden
- Mobilní aplikace Kärcher Home & Garden z vás udělá odborníka na čištění.
- Využijte všech našich odborných znalostí Kärcher k dosažení dokonalých výsledků čištění.
- Pohodlná komplexní služba: všechny informace o zařízení, jeho aplikaci a našem servisním portálu.
Plug 'n' Clean - čisticí systém Kärcher
- Rychle, snadno a pohodlně se dá čisticí prostředek díky systému Plug´n´Clean vyměnit pouhým jedním pohybem.
Vynikající výkon
- Vodou chlazený motor přesvědčí svojí dlouhou životností a výkonností.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Sada pro auto, Rotační mycí kartáč, pěnovací tryska 0,3l, autošampon 3 v 1 (1 l)
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 8
- Vysokotlaká hadice, Premium Flex
- Vysokotlaká pistole, G 160 Q Power Control
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Integrovaná úložná síťka
- Motor chlazený vodou vhodný pro delší práci
- Kartáč Power PS 30
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Systém Plug 'n' Clean
- Teleskopické madlo
- Tryska Vario Power Jet
Aplikace
- Jízdní kola
- Pro čištění zahradního nářadí
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
- Oblasti kolem domu a zahrady
- Pro čištění motocyklů a skútrů
- Pro čištění malých vozidel
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (html)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














