K 3 Horizontal Plus Home 1.602-824.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
S kompaktní tlakovou myčkou K 3 Horizontal Plus Home je špína minulostí. Díky 5metrové vysokotlaké hadici je tlaková myčka ideální pro příležitostné použití v domácnosti a dodá zářivý lesk malým zahradním plochám a terasám, stejně jako zahradnímu nábytku a dokonce i vozidlům. Sada Home Kit zaručuje čištění větších ploch kolem domu bez rozstřiku a obsahuje čistič povrchů T 1 a 500 ml čisticího prostředku Patio & Deck. Díky postřikovací trysce Vario Power lze tlak vody snadno přizpůsobit povrchu jednoduchým otočným pohybem. Dirt Blaster s rotačním bodovým paprskem uvolní i ty nejodolnější nečistoty, zatímco čerpadlo je chráněno vodním filtrem - pro dlouhou životnost. Díky nízké hmotnosti a praktickému držadlu pro přenášení můžete vysavač K 3 Horizontal Plus Home snadno přepravit, kamkoli je potřeba. Pro větší pohodlí umožňuje systém Quick Connect snadné zacvaknutí a vycvaknutí vysokotlaké hadice ze zařízení a spouštěcí pistole. Veškeré dodávané příslušenství lze snadno uložit na samotné zařízení.
Technické specifikace
| Počet fází | 1 Ph |
| Napětí | 220 – 240 V |
| Frekvence | 50 – 60 Hz |
| Tlak | 20 – max. 120 bar |
| Průtok | max. 380 l/h |
| Plošný výkon | 25 m²/h |
| Jmenovitý příkon | 1600 W |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 3.623 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 7.367 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 380 x 197 x 264 mm |
Funkce
Ultrakompaktní prostorově úsporné zařízení
- Pro nekomplikované uložení - nenáročné na místo, i v malých výklencích.
- Dá se přenášet jen jednou rukou.
Integrovaná sací hadice na prací prostředky
- Pohodlné a snadné použití čisticích prostředků.
- Čisticí prostředky Kärcher (k dispozici jako volitelné příslušenství) nejen chrání a pečují o čištěný povrch, ale přinášejí účinnější a trvanlivější výsledky.
Čistě uklizeno
- Hadice, stříkací lana, spouštěcí pistole a kabely můžete skladovat přehledně a s úsporou místa.
Systém Quick Connect
- Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí.
Perfektně uzpůsobené příslušenství
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 5
- Vysokotlaká pistole, G 120 Q
- Sada pro domácnost, K 3 Power: Čistič povrchů T 1, čisticí prostředek „Patio & Deck“ (0,5 l)
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Navíjení kabelu
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Nasávací hadička
- Prodloužení pracovního nástavce
- Tryska Vario Power Jet
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (html)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














