K 4 FC *EU 1.180-150.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vysokotlaký čistič „K4“ se představuje s výkonným, vodou chlazeným motorem, který se vyznačuje dlouhou životností. Tento přístroj s pistolí Quick Connect a s 6 m dlouhou vysokotlakou hadicí byl sestaven pro příležitostné použití a středně silné nečistoty. Díky pracovnímu nástavci Vario Power se dají podle potřeby vyčistit automobily, zahradní ploty, jízdní kola apod. Tlak vody se dá na pracovním nástavci Vario Power jednoduchým otočením vždy přizpůsobit konkrétnímu čištěnému objektu. A rotační tryska s rotujícím bodovým paprskem se postará i u odolných nečistot o výborný čisticí výsledek bez kompromisů. Vestavěný vodní filtr spolehlivě chrání čerpadlo před částečkami nečistot. Součástí dodávky je mimochodem obsažen i univerzální čistič P & C.
Technické specifikace
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Tlak | 20 – až do 130 / 2 – až do 13 bar / MPa |
| Průtok | max. 420 l/h |
| Plošný výkon | 30 m²/h |
| Jmenovitý příkon | 1.8 kW |
| Hmotnost bez příslušenství | 11.8 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 14.6 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 300 x 394 x 876 mm |
Funkce
Vynikající výkon
- Moderní vodou chlazený motor přesvědčí svou dlouhou životností a vysokým výkonem.
Plug 'n' Clean
- Rychle, snadno a pohodlně se dá čisticí prostředek díky systému Plug´n´Clean vyměnit pouhým jedním pohybem.
Quick Connect
- Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí.
Pořádek na háku
- Velký hák na kabel k řádnému uložení kabelu přímo na přístroji.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 6
- Vysokotlaká pistole, Standardní Quick Connect
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Motor chlazený vodou vhodný pro delší práci
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Systém Plug 'n' Clean
- Tryska Vario Power Jet
Aplikace
- Jízdní kola
- Pro čištění zahradního nářadí
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
- Oblasti kolem domu a zahrady
- Pro čištění motocyklů a skútrů
- Pro čištění malých vozidel
Dokumenty
Zatím žádné příspěvky

Download












