K 2 Premium Home 1.673-534.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Znečištění aut, schodů, zahradního nářadí a venkovního nábytku se stane minulostí: Tlaková myčka K 2 Premium Home včetně sady Home Kit s čističem povrchů T 1 a čisticím prostředkem "Patio & Deck" o objemu 500 ml je ideálním řešením pro čištění větších ploch bez rozstřiku. Tlakový čistič K 2 Premium Home s jednoduchým postřikovačem a odstraňovačem nečistot s rotačním bodovým paprskem je ideálním řešením pro příležitostné úklidové práce kolem vašeho pozemku. Plochý proud dodávaného jednoduchého postřikovače a rotující proud poskytovaného čističe nečistot odstraní i odolné nečistoty. Tlaková myčka K 2 Premium Home se díky kolečkům s hladkým chodem snadno přepravuje, kamkoli je potřeba. Systém Quick Connect nabízí další pohodlí, protože jeho rychlospojka umožňuje snadné nacvaknutí a vycvaknutí čtyřmetrové vysokotlaké hadice ze zařízení a spouštěcí pistole. Veškeré dodávané příslušenství lze snadno uložit na samotný přístroj K 2 Premium Home.
Technické specifikace
| Tlak | max. 110 / max. 11 bar / MPa |
| Průtok | max. 360 l/h |
| Plošný výkon | 20 m²/h |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 4.19 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 7.044 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 242 x 285 x 790 mm |
Funkce
Integrovaná sací hadice na prací prostředky
- Pohodlné a snadné použití čisticích prostředků.
- Čisticí prostředky Kärcher (k dispozici jako volitelné příslušenství) nejen chrání a pečují o čištěný povrch, ale přinášejí účinnější a trvanlivější výsledky.
Čistě uklizeno
- Hadice, stříkací lana, spouštěcí pistole a kabely můžete skladovat přehledně a s úsporou místa.
Velká kola
- Pro bezpečnou a komfortní přepravu i na nerovném terénu jako např. zahradních cestách.
- Snadná ovladatelnost.
Systém Quick Connect
- Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Jednoduchý pracovní nástavec
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 4
- Vysokotlaká pistole, G 120 Q
- Sada pro domácnost, K 3 Power: Čistič povrchů T 1, čisticí prostředek „Patio & Deck“ (0,5 l)
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Nasávací hadička
Aplikace
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
- Pro čištění zahradního nářadí
- Terasa
- Pro čištění malých vozidel
- Pro čištění motocyklů a skútrů
- Jízdní kola
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (html)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














