K 3 Home 1.676-354.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
S tlakovou myčkou K 3 Home je špína minulostí. Díky 6metrové vysokotlaké hadici je myčka ideální pro příležitostné použití v domácnosti a dodá zářivý lesk malým zahradním plochám a terasám, stejně jako zahradnímu nábytku a automobilům. Sada Home Kit zaručuje čištění větších ploch kolem domu a obsahuje čistič povrchů T 1 a 500 ml čisticího prostředku "Patio & Deck". Díky ploché trysce Vario Power lze tlak vody snadno přizpůsobit povrchu jednoduchým otočným pohybem. Rotační tryska s bodovým paprskem uvolní i ty nejodolnější nečistoty a čerpadlo je chráněno vodním filtrem - pro dlouhou životnost. Díky kolečkům s hladkým chodem se tlaková myčka K 3 Home snadno přepravuje, kamkoli je potřeba.
Technické specifikace
| Tlak | 20 – max. 120 / 2 – max. 12 bar / MPa |
| Průtok | max. 380 l/h |
| Plošný výkon | 25 m²/h |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 4.31 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 7.4 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 242 x 285 x 805 mm |
Funkce
Integrovaná sací hadice na prací prostředky
- Pohodlné a snadné použití čisticích prostředků.
- Čisticí prostředky Kärcher (k dispozici jako volitelné příslušenství) nejen chrání a pečují o čištěný povrch, ale přinášejí účinnější a trvanlivější výsledky.
Čistě uklizeno
- Hadice, stříkací lana, spouštěcí pistole a kabely můžete skladovat přehledně a s úsporou místa.
Velká kola
- Pro bezpečnou a komfortní přepravu i na nerovném terénu jako např. zahradních cestách.
- Snadná ovladatelnost.
Systém Quick Connect
- Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 6
- Vysokotlaká pistole, G 120 Q
- Sada pro domácnost, K 3 Power: Čistič povrchů T 1, čisticí prostředek „Patio & Deck“ (0,5 l)
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Nasávací hadička
- Tryska Vario Power Jet
Aplikace
- Oblasti kolem domu a zahrady
- Terasa
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
- Pro čištění zahradního nářadí
- Auta
- Pro čištění motocyklů a skútrů
- Jízdní kola
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (html)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














