K 6 Special 1.168-508.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Dukelská Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Externí sklad | skladem |
Tlaková myčka K 6 Special je vybavena vodou chlazeným motorem a byla navržena pro časté čištění, stejně jako pro odstraňování značného množství nečistot, které se často vyskytují na cestách, bazénech, velkých vozidlech atd. Rozsah vybavení obsahuje vysokotlakou pistoli s praktickým adaptérem Quick Connect, vysokotlakou hadici s délkou 10 m, spolehlivý vodní filtr, který chrání čerpadlo, stříkací nástavec Vario Power (VPS) a rotační trysku s bodovým paprskem. Nastavení tlaku na VPS lze upravit pouhým otočením ruky a rotační tryska zvládne i ty nejodolnější nečistoty.
Technické specifikace
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Tlak | 20 – max. 160 / 2 – max. 16 bar / MPa |
| Průtok | max. 600 l/h |
| Plošný výkon | 60 m²/h |
| Jmenovitý příkon | 3 kW |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 18.88 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 22.5 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 404 x 461 x 968 mm |
Charakteristické znaky a výhody

Vynikající výkon
Vodou chlazený motor je na nejšpičkovější technické úrovni a zaujme vás svou výjimečnou výkonností.
Plug 'n' Clean
Rychle, snadno a pohodlně se dá čisticí prostředek díky systému Plug´n´Clean vyměnit pouhým jedním pohybem.
Quick Connect
Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí.
Pořádek na háku
- Velký hák na kabel k řádnému uložení kabelu přímo na přístroji.
Funkce
Vynikající výkon
- Vodou chlazený motor je na nejšpičkovější technické úrovni a zaujme vás svou výjimečnou výkonností.
Plug 'n' Clean
- Rychle, snadno a pohodlně se dá čisticí prostředek díky systému Plug´n´Clean vyměnit pouhým jedním pohybem.
Quick Connect
- Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí.
Pořádek na háku
- Velký hák na kabel k řádnému uložení kabelu přímo na přístroji.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 10
- Vysokotlaká pistole, G 180 Q
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Motor chlazený vodou vhodný pro delší práci
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Systém Plug 'n' Clean
- Tryska Vario Power Jet
Aplikace
- Jízdní kola
- Pro čištění zahradního nářadí
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
- Oblasti kolem domu a zahrady
- Pro čištění motocyklů a skútrů
- Pro čištění malých vozidel
- Venkovní schody
- Pro čištění středně velkých vozidel a osobních automobilů combi
- Zahradní zíďky a kamenné zdi
- Obytné vozy
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky


















