K 7 WCM Premium Home 1.317-421.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Výkonné čištění, které vás ohromí! K 7 WCM Premium Home je dokonalým čisticím partnerem pro časté používání a silné znečištění: díky výkonnému vodou chlazenému motoru skoncuje se špínou na cestách, terasách, zahradním nářadí i větších vozidlech. Sada Home obsahuje čistič povrchů T 7 a 1 litr čističe kamene a fasád 3 v 1. Aby bylo čištění povrchů obzvláště účinné a šetrné, lze jednoduše otáčením nastavit stříkací trysku Vario Power (VPS). Díky integrovanému bubnu na hadici je balení vysokotlaké hadice hračkou a veškeré další příslušenství lze jednoduše uložit na samotný přístroj. K dalším vlastnostem čističe nečistot patří rotační bodová tryska, která zajišťuje úspěšné čištění bez kompromisů i u odolných nečistot. Vestavěný vodní filtr navíc spolehlivě chrání čerpadlo před částečkami nečistot. Veškeré příslušenství lze navíc uložit přímo na přístroji.
Funkce
Vynikající výkon
- Vodou chlazený motor přesvědčí svojí dlouhou životností a výkonností.
Navíjecí buben pro praktickou manipulaci
- Přehledné a prostorově úsporné skladování: díky praktickému navijáku na hadici je vysokotlaká hadice optimálně chráněna a snadno přístupná.
- Hadice, stříkací lana, spouštěcí pistole a kabely můžete skladovat přehledně a s úsporou místa.
Integrovaná sací hadice na prací prostředky
- Pohodlné a snadné použití čisticích prostředků.
- Čisticí prostředky Kärcher (k dispozici jako volitelné příslušenství) nejen chrání a pečují o čištěný povrch, ale přinášejí účinnější a trvanlivější výsledky.
Velká kola
- Pro bezpečnou a komfortní přepravu i na nerovném terénu jako např. zahradních cestách.
- Snadná ovladatelnost.
Systém Quick Connect
- Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí.
Technické specifikace
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Tlak | 20 – max. 180 / 2 – max. 18 bar / MPa |
| Průtok | max. 600 l/h |
| Plošný výkon | 60 m²/h |
| Jmenovitý příkon | 3 kW |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 17.677 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 24.657 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 369 x 394 x 946 mm |
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Rotační tryska
- Vysokotlaká hadice, 10
- Vysokotlaká pistole, G 180 Q
- Sada pro domácnost, K 7 Smart: Čistič povrchů T 7, Čistič kamenů a fasád 3 v 1 (1 litr)
- Integrovaný buben na navíjení hadice
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Motor chlazený vodou vhodný pro delší práci
- Materiál čerpadla, Hliník
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Nasávací hadička
- Tryska Vario Power Jet
Aplikace
- Zahradní zíďky a kamenné zdi
- Venkovní schody
- Oblasti kolem domu a zahrady
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
- Pro čištění zahradního nářadí
- Auta
- Obytné vozy
- Pro čištění motocyklů a skútrů
- Jízdní kola
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (html)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














