2105845 Navíjecí buben s hadicí SAR 9,5/15 PRO
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data
| Délka hadice | 15 m |
|---|---|
| Vnitřní průměr | 9,5 mm |
| Vnější průměr | 13 mm |
| Max. provozní tlak | 15 bar |
| Přípojka vzduchu | 1/4 " |
| Rozměry (š × v × h) | 320 × 380 × 140 mm |
| Hmotnost | 12 kg |
Argumenty
- Velmi kvalitní ohebná a oděruvzdorná polyuretanová hadice s ochranou proti zalomení s textilní vložkou
- Stabilní buben z ocelového plechu s práškovým nástřikem
- Otočný držák pro montáž na stěnu nebo strop
- Hadici lze jednoduchým zatažením aretovat v jakémkoli místě nebo ji dle potřeby navinout
- Buben dodáván včetně kvalitní rychlospojky a trnu
- Pro profesionální použití v dílnách, garážích, atd.
- Délka připojovací hadice: 2 m
- Maximální provozní tlak: 15 bar
Zatím žádné příspěvky














