ATM1051 - Pneu hřebíkovačka / sponkovačka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Výhody:
- průhled do zásobníku
- gumová rukojeť
- kufr
- nastavitelná hladina vzduchu
Příslušenství:
- 3 x 100 ks hřebíků
- 1 x 100 ks sponek
- olej
- 2 x nástavec (orion, DIN)
Technická data:
| Pracovní tlak | 4 - 7 bar |
| Kapacita sponek | 100 ks |
| Spotřeba vzduchu | 85 l/min. |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.3 kg |
| Čistá váha | 2.2 kg |
Zatím žádné příspěvky














