BP 10 ofukovací pistole 601579000
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Ofukovací pistole Metabo BP 10
Ofukovací pistole s lehkým a robustním krytem z tlakového hliníkového odlitku Metabo BP 10.
Parametry
| Model | Metabo BP 10 |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 0,10 kg |
| Napojení | 1/4" |
| Pracovní tlak | 2 - 6 bar |
| Spotřeba vzduchu | 100 - 200 l/hod |
| Záruka | 3 roky |
Zatím žádné příspěvky














