2401260 příklepový utahovák IS 3/4" Komposit
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aircraft IS 3/4" Komposit pneu příklepový utahovák
Příruční příklepový utahovák s kompozitovým krytem.
- Dvojitý kladivový příklep, odvod odpadního vzduchu držadlem
- Tři stupně utahovacího momentu v pravého chodu
| Pracovní tlak | 6,3 bar |
|---|---|
| Spotřeba vzduchu (průměrná) | 269 l/min |
| Utahovací moment - pravý | 1100 Nm |
| Utahovací moment - levý | 1220 Nm |
| Upnutí | 3/4" |
| Přípojka vzduchu | 3/8 “ |
| Hmotnost | 3,2 kg |
Zatím žádné příspěvky










