Komposit 3/4" PRO příklepový utahovák - 2401440
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aircraft Komposit 3/4" PRO příklepový utahovák
Výkonný utahovák s výkonným válečkovým příklepem a kompozitovým krytem z plastu odolného proti rázům.
- Tři stupně nastavení utahovacího momentu
- Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce při maximálním výkonu
- Držadlo s izolací proti chladu a vibracím
- Odvedení odpadního vzduchu držadlem zamezuje víření prachu
| Technická data | |
|---|---|
| Utahovací/uvolňovací moment | 1620 Nm |
| Upnutí | 3/4" |
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu | 510 l/min |
| Doporučený průměr hadice (vnitřní) | 13 mm |
| Hmotnost | 3,8 kg |
Zatím žádné příspěvky










