GPO 950 Professional - 180mm, 950W, M14, 2.3kg, příslušenství (06013A2020)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Úhlová leštička Bosch GPO 950 Professional
- Výkonné leštění díky příkonu 950 W
- Používání bez únavy díky optimalizovanému vertikálnímu designu pro leštění
- Přesnost při každém použití díky 600–2 100 ot/min; ±2 ot/min s plynulým nastavením rychlosti
- Hladký průběh leštění díky plynulému rozběhu a funkcí konstantní rychlosti
Technické údaje:
| Jmenovitý příkon | 950 W |
| Volnoběžné otáčky | 600 - 2100 min-1 |
| Závit hřídele brusky | M 14 |
| Ø lešticí houba | 180 mm |
| Rozměry nářadí (šířka) | 118 mm |
| Rozměry nářadí (délka) | 325 mm |
| Rozměry nářadí (výška) | 224 mm |
| Hmotnost | 2.3 kg |
| Snadná a přesná kontrola otáček |
díky variabilní rychlostiNejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami
díky elektronické regulaci otáček – i pod zatíženímPozvolný rozběh
zátěž a krouticí moment motoru jsou při spuštění dočasně sníženy
Rozsah dodávky:
- Podpěrný kotouč
- Přídavná rukojeť
- Lešticí houba
- Klíč na šrouby
- Podložka
- Lešticí deska
- M14 & M16 nástavec
- 2x klíč
- pomocná rukojeť
- Pomocná deska
Zatím žádné příspěvky












