EMM114 - Míchadlo 1220W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Míchací zařízení jsou speciální zařízení k rozmíchávání stavebních směsí. Míchací zařízení pracuje na principu vrtačky, kdy se za stálého pohybu rozmíchává požadovaná hmota.
- míchání barev
- sádrokartonové lepidlo
- míchání malty atd.
Výhody:
- 2 rychlosti
Příslušenství:
- míchací metla
Technická data:
| Příkon | 1 220 W |
| Otáčky | 0 - 460, 0 - 700 /min. |
| Upínání - závit | M14 |
| Pr. míchadla | 120 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 5.7 kg |
| Čistá váha | 5.7 kg |
Zatím žádné příspěvky














