Pravoúhlá svěrka 35/80
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Pravoúhlá svěrka 35/80
- Tento model má výkyvnou opěrku
Technická data:
| Šířka čelistí | 100 mm |
| Výška čelistí | 35 mm |
| Rozevření čelistí | 70 mm |
| Výška svěrky | 65 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 5.0 kg |
| Čistá váha | 4.5 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 24 / 24 / 7 cm |
Zatím žádné příspěvky














