SVV-75 - Svěrák
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Svěrák PROMA SVV-75
Svěrák PROMA SVV-75.
Parametry
| Model | PROMA SVV-75 |
| Distribuce | CZ |
| Drážka | 14 mm |
| Hmotnost | 4,0 kg |
| Max. rozevření | 76 mm |
| Rozteč upínacích otvorů v základ | 108 mm |
| Šířka čelistí | 75 mm |
| Výška | 62 mm |
| Výška čelistí | 35 mm |
Zatím žádné příspěvky














