Strojní svěrák Optimum BME 120
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Strojní svěrák Optimum BME 120
- Přesné vedení čelistí a bezproblémový chod
- Vřeteno s válcovaným trapézovým závitem
- Protáhlé montážní otvory pro větší variabilitu upevnění na pracovním stole
Parametry
| Celková délka | 327 mm |
| Model | Optimum 3052634 |
| Celková výška | 63 mm |
| Distribuce | CZ |
| Hmotnost | 5 kg |
| Šířka čelistí | 120 mm |
| Upínací délka | 120 mm |
| Výška čelistí | 30 mm |
Zatím žádné příspěvky














