SVP-125 - Prismatický svěrák
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data:
| Šířka čelistí | 125 mm |
| Výška čelistí | 29 mm |
| Max. rozevření | 100 mm |
| Výška svěráku | 60 mm |
| Rozteč upínacích otvorů v základně | 147 mm |
| Drážka | 15 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 4.6 kg |
| Čistá váha | 4.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














