SVP-75 - Prismatický svěrák
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Technická data:
| Šířka čelistí | 80 mm |
| Výška čelistí | 24 mm |
| Max. rozevření | 55 mm |
| Výška svěráku | 50 mm |
| Rozteč upínacích otvorů v základně | 100 mm |
| Drážka | 13 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 2.3 kg |
| Čistá váha | 2.1 kg |
Zatím žádné příspěvky














