HD 5/15 CX Plus 1.520-932.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Kompaktní vysokotlaký čistič HD 5/15 CX Plus účinně odstraní hlínu, mech i další nečistoty z různých povrchů. K čištění využívá proud studené vody, takže ušetříte za její ohřev. Výkonné čerpadlo vyvine pracovní tlak 15 MPa, kterému podlehnou i odolnější nečistoty. Před poškozením ho chrání automatická přetlaková pojistka, která prodlužuje životnost zařízení. Unikátní vysokotlaká pistole EASY!Force vyžaduje minimální sílu ke stisku spouště, při úklidu tak nemusíte neustále svírat ruku. Ergonomický design pistole navíc tlumí zpětný ráz, takže se při práci příliš neunavíte. Praktické rychlospojky EASY!Lock pak usnadňují připojení příslušenství. A když je práce hotová, hadici namotáte na praktický navíjecí buben, pistoli zasunete do těla stroje a vše jednoduše uskladníte i na malém prostoru.
Technické specifikace
| Počet fází | 1 Ph |
| Napětí | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Průtok | 500 l/h |
| Teplota přívodní vody | 60 °C |
| Pracovní tlak | 150 / 15 bar / MPa |
| Max. tlak | 200 / 20 bar / MPa |
| Příkon | 2.8 kW |
| Napájecí kabel | 5 m |
| Hmotnost (vč. příslušenství) | 28.3 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 31.222 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 380 x 370 x 930 mm |
Funkce
Mobilita
- Integrované držadlo na přední straně stroje umožňuje lehkou nakládku a pohodlnou dopravu.
- Držadlo se zasune stisknutím tlačítka.
- Kompaktní konstrukce.
Flexibilita
- Možnost vertikálního i horizontálního provozu.
- Při horizontálním provozu kola přístroje nedosedají. Tím přístroj zajišťuje maximální stabilitu.
- Samostatná parkovací a přepravní poloha pro stříkací zařízení.
Uložení příslušenství
- Šroubení (M 18 x 1,5) k uložení čističe ploch přímo na stroji.
- Praktické přihrádky na trysky pro trojnásobnou trysku a rotační trysku.
- Integrovaný buben na navíjení hadice s 15 m vysokotlakou hadicí. Pro velký akční rádius a jednoduché uložení obratem ruky (varianty CX).
Kvalita
- Automatické snížení tlaku chrání komponenty a prodlužuje životnost.
- Kvalitní mosazná válcová hlava.
- Velký, snadno dostupný jemný vodní filtr k ochraně čerpadla před částečkami nečistot ve vodě.
Šetří sílu a čas: vysokotlaká pistole EASY!Force a rychlospojky EASY!Lock
- Konečně práce bez únavy: vysokotlaká pistole EASY!Force
- Rychlospojky EASY!Lock: robustní s dlouhou životností. Až 5 krát rychlejší manipulace.
Rozsah dodávky
- Tlakový spínač
- Rotační tryska
- Pracovní nástavec, 840
- Ruční vysokotlaká pistole, EASY!Force
- Délka vysokotlaké hadice, 15
- Specifikace vysokotlaké hadice, DN 6 200 bar
- Buben na navíjení hadic
- Funkce čisticích prostředků, Nasávání
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (html)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky















