K 2 Power Control Car & Home 1.673-607.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Aplikace Kärcher Home & Garden udělá z každého uživatele experta na čištění - a umožní dosáhnout důkladnějšího výsledku čištění s tlakovou myčkou Kärcher K 2 Power Control. Aplikace obsahuje užitečného aplikačního poradce, který uživateli pomáhá praktickými tipy a triky pro každý úklidový úkol. Aplikace rovněž nabízí komplexní servis včetně informací o zařízení, aplikaci a servisním portálu Kärcher. Přístroj je vybaven vysokotlakou pistolí a 2 stříkacími nástavci s adaptérem Quick Connect. Úroveň tlaku lze nastavit přímo na stříkací pistoli Click Vario Power - pro maximální kontrolu při každém úkolu čištění. Přístroj má také výškově nastavitelnou teleskopickou rukojeť pro pohodlnou přepravu a skladování, sací hadici pro snadné nanášení čisticích prostředků, praktické držáky na příslušenství, vysokotlakou pistoli a kabel a také 5metrovou hadici.
Technické specifikace
| Napětí | 220 – 240 V |
| Frekvence | 50 – 60 Hz |
| Tlak | 20 – max. 110 / 2 – max. 11 bar / MPa |
| Průtok | max. 360 l/h |
| Plošný výkon | 20 m²/h |
| Jmenovitý příkon | 1.4 kW |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 3.992 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 7.8 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 246 x 280 x 586 mm |
Funkce
Mobilní aplikace Home & Garden
- Mobilní aplikace Kärcher Home & Garden z vás udělá odborníka na čištění.
- Využijte všech našich odborných znalostí Kärcher k dosažení dokonalých výsledků čištění.
- Pohodlná komplexní služba: všechny informace o zařízení, jeho aplikaci a našem servisním portálu.
Pracovní nástavec s funkcí Quick Connect
- Jednoduše vložte a otočte - k dispozici jsou dva různé pracovní nástavce.
- Optimální nastavení tlaku: výběr ze tří úrovní tlaku a jedné úrovně čisticího prostředku.
- Snadné ovládání: nastavení na nástavcích zobrazují symboly.
Výškově nastavitelná teleskopická rukojeť
- Pro komfortní výšku vysunutí.
- Kompletně zasunovací pro optimální uskladnění.
Integrovaná sací hadice
- Pro rychlé, jednoduché a pohodlné nanášení čisticích prostředků vysokotlakým čističem.
- Snadné použití: sací hadice pro použití čisticích prostředků.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Sada pro auto, Mycí kartáč, pěnovací tryska, autošampon (0,5 l)
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 5
- Vysokotlaká pistole, G 135 Q
- Sada pro domácnost, K 3 Power: Čistič povrchů T 1, čisticí prostředek „Patio & Deck“ (0,5 l)
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Nasávání
- Teleskopické madlo
- Tryska Vario Power Jet
Aplikace
- Jízdní kola
- Pro čištění zahradního nářadí
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
Zatím žádné příspěvky














