K 2 Premium Car 1.673-533.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Znečištění aut, schodů, zahradního nářadí a venkovního nábytku se stane minulostí: Tlaková myčka K 2 Premium Car je ideálním řešením pro příležitostné úklidy kolem vašeho pozemku. Plochá tryska a rotující tryska s bodovým paprskem i odolné nečistoty. Součástí sady na čištění automobilů je mycí kartáč k odstranění šedého filmu a pěnová tryska, která poskytuje dobře přilnavou pěnu a maximální sílu rozpouštění nečistot, a také 500 ml autošamponu. Tlaková myčka K 2 Premium Car se díky kolečkům s hladkým pojezdem snadno přepravuje, kamkoli je potřeba. Systém Quick Connect nabízí další pohodlí, protože jeho rychlospojka umožňuje snadné nacvaknutí a vycvaknutí čtyřmetrové vysokotlaké hadice ze zařízení a spouštěcí pistole. Veškeré dodávané příslušenství lze snadno uložit na samotný přístroj K 2 Premium Car.
Technické specifikace
| Tlak | max. 110 / max. 11 bar / MPa |
| Průtok | max. 360 l/h |
| Plošný výkon | 20 m²/h |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 4.19 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 6.736 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 242 x 285 x 790 mm |
Funkce
Čistě uklizeno
- Hadice, stříkací lana, spouštěcí pistole a kabely můžete skladovat přehledně a s úsporou místa.
Velká kola
- Pro bezpečnou a komfortní přepravu i na nerovném terénu jako např. zahradních cestách.
- Snadná ovladatelnost.
Systém Quick Connect
- Vysokotlaká hadice se dá rychle a pohodlně přicvaknout a zase odcvaknout k přístroji a do pistole. To šetří čas a úsilí.
- Komfortní nanášení čisticích prostředků.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Sada pro auto, Mycí kartáč, pěnovací tryska, autošampon (0,5 l)
- Rotační tryska
- Jednoduchý pracovní nástavec
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 4
- Vysokotlaká pistole, G 120 Q
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Pěnovací tryska
Aplikace
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
- Pro čištění zahradního nářadí
- Terasa
- Pro čištění malých vozidel
- Pro čištění motocyklů a skútrů
- Jízdní kola
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (html)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














