K 3 Power Control Car & Home 1.676-105.0
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Díky praktickému aplikačnímu poradci v aplikaci Home & Garden umožňuje Kärcher dosáhnout ještě lepších výsledků čištění - a z uživatele udělá odborníka na čištění. Aplikace nabízí také komplexní servis včetně informací o zařízení, aplikaci a servisním portálu Kärcher. Vhodnou úroveň tlaku lze nastavit a zkontrolovat na displeji stříkací pistole G 120 Q Power Control - pro maximální kontrolu a ideální tlak na každém povrchu. Mycí prostředek lze rychle a pohodlně aplikovat z integrované nádržky na mycí prostředek. K 3 Power Control zaujme také výsuvnou teleskopickou rukojetí pro pohodlnou přepravu a skladování, stojanem pro zajištění stability, držáky na příslušenství, vysokotlakou pistoli a kabel, jakož i systémem Kärcher Quick Connect. Stojan lze použít jako rukojeť pro přenášení, což vám umožní přístroj snadno uložit a naložit. Sada Car & Home Kit obsahuje mycí kartáč pro odstranění šedého filmu, pěnovou trysku pro dobře přilnavou pěnu, 500 ml autošamponu, čistič povrchů T 1 a 500 ml mycího prostředku "Patio & Deck".
Technické specifikace
| Napětí | 220 – 240 V |
| Frekvence | 50 – 60 Hz |
| Tlak | 20 – max. 120 / 2 – max. 12 bar / MPa |
| Průtok | max. 380 l/h |
| Plošný výkon | 25 m²/h |
| Jmenovitý příkon | 1.6 kW |
| Připojovací kabel | 5 m |
| Hmotnost bez příslušenství | 4.395 kg |
| Hmotnost včetně obalu | 8.662 kg |
| Rozměry (D x Š x V) | 297 x 280 x 677 mm |
Funkce
Mobilní aplikace Home & Garden
- Mobilní aplikace Kärcher Home & Garden z vás udělá odborníka na čištění.
- Využijte všech našich odborných znalostí Kärcher k dosažení dokonalých výsledků čištění.
- Pohodlná komplexní služba: všechny informace o zařízení, jeho aplikaci a našem servisním portálu.
Pistole Power Control s rychlospojkou a stříkacími nástavci
- Optimální nastavení pro každý povrch. Tři tlakové stupně a jeden stupeň čisticího prostředku.
- Čištění pod kontrolou: ruční displej zobrazuje provedená nastavení.
- Adaptér Quick Connect pro snadné upevnění vysokotlaké hadice a příslušenství.
Čisté řešení díky nádržce
- Čisté a pohodlné: nádrž na čisticí prostředek lze pro plnění vyjmout.
- Praktická nádrž na čisticí prostředek zjednodušuje jejich použití.
- Čisticí prostředky Kärcher zvyšují účinnost, chrání a ošetřují povrch.
Výškově nastavitelná teleskopická rukojeť
- Pro komfortní výšku vysunutí.
- Kompletně zasunovací pro optimální uskladnění.
Rozsah dodávky
- Adaptér připojení k zahradní hadici A3/4"
- Sada pro auto, Mycí kartáč, pěnovací tryska, autošampon (0,5 l)
- Rotační tryska
- Quick Connect na straně přístroje
- Vysokotlaká hadice, 7
- Vysokotlaká pistole, G 120 Q Power Control
- Sada pro domácnost, K 3 Power: Čistič povrchů T 1, čisticí prostředek „Patio & Deck“ (0,5 l)
- Integrovaný vodní filtr pro ochranu čerpadla čističe před nečistotami
- Dávkování čisticího prostředku prostřednictvím, Nádrž
- Odnímatelná nádrž na čisticí prostředky
- Tryska Vario Power Jet
Aplikace
- Jízdní kola
- Pro čištění zahradního nářadí
- Zahradní/terasový/balkonový nábytek
- Oblasti kolem domu a zahrady
- Pro čištění motocyklů a skútrů
Dokumenty
Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (pdf)
Download Ruční soubor (html)
Download Datový list (pdf)
Download
Zatím žádné příspěvky














