HOT-150 hydraulická ohýbačka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Pro nízkouhlíkové ocelové či nerezové trubky
- Možnost zakoupit až 6 náhradních ohýbacích vložek
- Využití najde v uměleckých a zámečnických dílnách, u instalatérů
- Tuhá konstrukce velkým tlačným výkonem
- Píst se vrací pomocí vratné pružiny
- Tvarové opěrky v základním příslušenství
Technická data:
| Max. tlak | 10 t |
| Max. vysunutí beranu | 150 mm |
| Kapacita trubky | 1/2 - 2 |
| Průměr nasazovacího čepu pístnice | 26,5 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 48.0 kg |
| Čistá váha | 45.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 71 / 59 / 21 cm |
Zatím žádné příspěvky











