SNO-1000 - Kombinace (stáčečka, ohýbačka, nůžky na plech)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Parametry jsou udávány pro plech pozink a podobné materiály
- Kompaktní stroj obsahující stáčečku, ohýbačku a nůžky na plech
- Obsahuje výměnné ohýbací matrice, zadní doraz, 2-polohové držadlo
- Umožňuje pracovat v sekcích nebo po celé délce
- Nůžky stříhající měkkou ocel a podobné materiály
- Rolující válec je opatřen drážkami pro formování plechu
Technická data:
| Max.tloušťka plechu | 1 mm |
| Průměr válce | 43 mm |
| Kapacita zakružovačky | 0,4 mm |
| Délka lože | 1 016 mm |
| Úhel ohybu | 90 ° |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 212.0 kg |
| Čistá váha | 195.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 135 / 45 / 72 cm |
Zatím žádné příspěvky











