ROP-10/2020 ohýbačka
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Vhodné pro stavební a klempířské práce
- Plech pozink a podobné materiály
Technická data:
| Úhel ohybu | 135 ° |
| Max.délka ohybu | 2 020 mm |
| Max.tloušťka plechu | 1 mm |
| Rozměry | 2 450 x 940 x 700 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 380.0 kg |
| Čistá váha | 335.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 94 / 70 / 245 cm |
Zatím žádné příspěvky











