BKL-2000 dvoukotoučová bruska
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Dvoukotoučové stolní brusky PROMA jsou správnou volbou pro domácí dílnu, údržbářské i ostatní drobné provozy. Samozřejmostí je především tichý chod stroje, otvory pro upevnění k podkladu či stojanu, stabilní opěrky materiálu, orovnávač kotoučů, chladící prostor, ochranné bezpečnostní kryty proti odlétávání částic při broušení, možnost broušení pilových kotoučů, vrtáků a drobných obrobků.
- Tichý a plynulý chod
- Úchyty pro upevnění k podkladu či stojanu
- Orovnávač kotoučů
- Chladící prostor
- Velký výkon
- Osvětlení
Technická data:
| Příkon | 550 W |
| Otáčky | 2850 /min. |
| Ø kotouče | 200 mm |
| Napětí | 230 V |
| Rozměr 1 kotouče | 200 x 25 x 16 (G36) mm |
| Rozměr 2 kotouče | 200 x 40 x 16 (G60) mm |
| Dodáváno včetně kotouče | Hrubost (G36), (G60) |
| Hmotnost | 20 kg |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 17.0 kg |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky














