Dvoukotoučová bruska OPTIgrind GU 20 (400 V)
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Dvoukotoučová bruska Optimum OPTIgrind GU 20 (400 V)
Dvoukotoučová bruska Optimum OPTIgrind GU 20 (400 V) je kvalitní výrobek pro řemesla a průmysl.
- Bezúdržbový motor
- Kryt je tlakový hliníkový odlitek
- Stabilní přestavitelná opěra obrobku
- Gumové podložky pro tlumení vibrací
- Dva univerzální korundové kotouče K36P / K80N
- Vyvážený rotor s kvalitními kuličkovými ložisky zajišťuje dlouhou trvanlivost a tichý chod
- Stabilní, přestavitelná opěrka obrobku, ochranné štítky z nerozbitného materiálu
Rozsah dodávky:
- Korundový kotouč K36
- Korundový kotouč K80
Parametry
| Elektrické připojení | 400 V |
| Hmotnost | 18,5 kg |
| Model | Optimum OPTIgrind GU 20 (400 V) |
| Příkon | 600 W |
| Průměr brusného kotouče | 200 mm |
| Distribuce | CZ |
| Dotaz | 1 |
| Otáčky | 2850 ot/min |
| Průměr upnutí brusného kotouče | 32 mm |
| Rozměry | 495 x 261 x 331 mm |
| Tloušťka brusného kotouče | 30 mm |
Zatím žádné příspěvky














