GZ 25 D - Dvoukotoučová bruska
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |

Dvoukotoučová bruska Optimum GZ 25 D
Masivní průmyslová bruska Optimum GZ 25 D řady Premium s vestavěným odsáváním a podstavcem.
- Díky své hmotnosti vstřebá bruska již tak nízké vibrace
- Je vhodná i pro velmi vysoké síly působící na brusné kotouče
- Bezúdržbový indukční motor s dlouhou životností a klidným chodem
- Oboustranně soustružené příruby brusných kotoučů
- Tělo brusky z šedé litiny
- Ochranné kryty proti jiskrám
- Stabilní, přestavitelné opěry obrobku
Parametry
| Elektrické připojení | 400 V |
| Hmotnost | 45 kg |
| Model | Optimum GZ 25 DD |
| Příkon | 1100 W |
| Průměr brusného kotouče | 250 mm |
| Distribuce | CZ |
| Dotaz | 1 |
| Otáčky | 1400 ot/min |
| Průměr upnutí brusného kotouče | 25 mm |
| Rozměry | 670 × 340 × 410 mm |
| Tloušťka brusného kotouče | 30 mm |
Zatím žádné příspěvky














