BKN-1500 - Bruska na nástroje
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- Otvory pro upevnění k podkladu či stojanu
- Nádobka na chlazení kotouče
- Osvětlení pracovního prostoru
- Vhodná k ostření soustružnických nožů
Technická data:
| Příkon | 550 W |
| Otáčky | 2950 /min. |
| Ø kotouče | 150 mm |
| Napětí | 230 V |
| Drážka | 12 mm |
| Rozměr stolu | 170 x 304 mm |
| Dodáváno včetně kotouče | Ano |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 47.0 kg |
| Čistá váha | 43.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 38 / 29 / 71 cm |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky














