WX615 - Hoblík s falcem 750W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Dodávané příslušenství:
- 2 ks nožů
- adaptér na vysavač
- vak na odsávání
- paralelní vedení
- klíč
Výhody:
- nastavitelná hloubka hoblování
- odvod třísek vpravo/vlevo
- možnost falcování
Technická data:
| Příkon | 750W/230V |
| Otáčky | 17 000 /min. |
| Šířka záběru | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování | 0 - 3 mm |
| Hloubka falcování | 0 - 12 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 3.0 kg |
| Čistá váha | 3.0 kg |
Zatím žádné příspěvky














