CSM1041P - Okružní pila 1050W, 190 mm
| Prodejna 28. října Jeseník | skladem 1-2 ks |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Okružní pila lidově „Mafl“ podle německého výrobce, neboli elektrická kotoučová ruční pila.. Malá nebo velká pila do ruky, se kterou můžeme zakrátit i silná prkna, palubky nebo plaňky na plot. Zvládne snadno i silnější hranolky například na stavbu pergoly, nebo přesně zaříznout kuchyňskou pracovní desku nebo pomůže při pokládce plovoucí podlahy. Záleží jen na vhodném pilovém kotouči, který použijeme.
Výhody:
- 3m gumový kabel
- ergonomický design
- lehká výměna kotouče
- vývod na odsávání pilin
Příslušenství:
- paralelní vodítko
- klíč
Technická data:
| Příkon | 1050 W / 230 V |
| Otáčky | 4900 /min. |
| Max.prořez při 90° | 68 mm |
| Max.prořez při 45° | 46 mm |
| Nastavení úhlu | 0 - 45 ° |
| Ø kotouče | 190 , 180 mm |
| Dodáváno včetně kotouče | Ano |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 4.4 kg |
| Čistá váha | 3.8 kg |
Záruka 2+1
Od 15.5.2020 platí nové podmínky pro rozšířenou záruku.
V jednoduchosti se jedná o rozšířenou záruku o 12 měsíců ke klasické dvouleté záruky. Aby majitel produktu získal tuto záruku musí svůj produkt registrovat na stránkách https://zaruka.promacz.cz/ a do 30 dnů od zakoupení tohoto zboží.
Zatím žádné příspěvky














