EVO00184 EVO185 RAGE 1B 1200W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
Vlastnosti:
- okružní pila s technologií RAGE - jedním kotoučem řeže ocel, hliník a dřevo (i s hřebíky)
- vynikající výkon řezání v různých materiálech
Technické parametry:
| Příkon | 1 200 W |
| Volnoběžné otáčky | 3 700 min-1 |
| Hmotnost | 5,4 kg |
| Ø otvoru pilového kotouče | 20 mm |
| Ø pilového kotouče | 185 mm |
| Hloubka řezu (90°) |
60 mm |
| Hloubka řezu (45°) | 40 mm |
| Optimální tloušťka řezaného materiálu (ocel) | 6 mm |
| Maximální tloušťka řezaného materiálu (dřevo) | 60 mm |
Zatím žádné příspěvky














