CSW173 - Okružní pila 185mm, 1400W
| Prodejna 28. října Jeseník | není dostupné |
| Prodejna Bruntál | není dostupné |
| Prodejna Dukelská Jeseník | není dostupné |
| Externí sklad | skladem |
- úkosové nastavení umožňuje přesné řezy v úhlu 0-45°
- tlačítko zamykání zabraňuje náhodnému spuštění
- kalibrované nastavení hloubky umožňuje přesné řezy
Technická data:
| Příkon | 1 400W / 230V |
| Otáčky | 5 300 /min. |
| Průměr kotouče | 185 mm |
| Max. prořez 90° | 62,5 mm |
| Nastavení úhlů | 0 - 45 ° |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 4.0 kg |
| Čistá váha | 3.2 kg |
Zatím žádné příspěvky














